Bordsfläkt 1930-tal industrimodell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSFLÄKT, 1930-tal, industriell modell, stomme i mörkgrön krymlackerat metall, typ "D25" numrerad 878, höjd 28, diameter av 24 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

749637

2020-03-20