Sidobord
2020-03-19
749668
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SIDOBORD, 1900-talets mitt, brickmärkt NK, skuren dekor samt med löst liggande glasskiva, mahognyfanér, höjd ca 45 samt 67x47
Slitage, omfttande på glaset