Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIDOBORD, 1900-talets mitt, brickmärkt NK, skuren dekor samt med löst liggande glasskiva, mahognyfanér, höjd ca 45 samt 67x47

Slitage, omfttande på glaset

749668

2020-03-19