Mulberry "Alexa Mini" handväska

Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MULBERRY, "Alexa Mini", handväska i svart skinn med detaljer i gulmetall, märkt Mulberry, no 1295385, justerbart axelband, ca 22 x 16 x 12 cm

Bruksslitage, skador, smuts

749672

2020-03-19