Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MULBERRY, "Alexa Mini", handväska i svart skinn med detaljer i gulmetall, märkt Mulberry, no 1295385, justerbart axelband, ca 22 x 16 x 12 cm
Bruksslitage, skador, smuts
749672
2020-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här