Rune Jansson oljemålning

Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): Utan titel, signerad Rune Jansson, olja på duk, ca 137x51 cm

Smärre slitage och fläckar

749685

2020-03-18