Vägglampor 1-par EWÅ
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, 1-par, 1900-talets andra hälft, mässing, ena märkt EWÅ, Värnamo, svängd/ställbar ljusarm, höjd ca 18, total längd ca 46 cm
Smärre slitage, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, olika kulörer på sladdarna
749691
2020-03-20