Bordslampa svart plåtskärm

Bordslampa svart plåtskärm
Bordslampa svart plåtskärm
Bordslampa svart plåtskärm
Bordslampa svart plåtskärm
Bordslampa svart plåtskärm
Bordslampa svart plåtskärm
Bordslampa svart plåtskärm
Bordslampa svart plåtskärm
Bordslampa svart plåtskärm
Bordslampa svart plåtskärm

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets senare hälft, stomme i mässing, skärm av svart pulverlackerad plåt, ställbar skärm, höjd ca 36 cm

Smärre slitage och repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

749701

2020-03-20