Minnesplaketter över svenska slott
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE HAMMARBERG & ERIC HAGSTRÖM, "12 Kungliga Svenska Slott", plaketter, silver, 1976, Sporrong, motiv föreställande bl.a Stockholms-, Gripsholms- och Kalmar Slott, vikt ca 736 g, originaletui
Smärre slitage, repor
749704
2020-03-19