Minnesplaketter över svenska slott

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE HAMMARBERG & ERIC HAGSTRÖM, "12 Kungliga Svenska Slott", plaketter, silver, 1976, Sporrong, motiv föreställande bl.a Stockholms-, Gripsholms- och Kalmar Slott, vikt ca 736 g, originaletui

Smärre slitage, repor

749704

2020-03-19