Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, Kina, 1900-tal, keramik, dekor av fohundar, avsiktilig krackelyr, höjd 25 cm

Framstår i gott skick

749707

2020-03-21