Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, stomme i betsat trä, krokar i kromad metall med mörkbruna knoppar, botten med marmorskiva, höjd ca 180 cm
Smärre slitage, smärre avskav på stomme
749715
2020-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här