Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, stomme i betsat trä, krokar i kromad metall med mörkbruna knoppar, botten med marmorskiva, höjd ca 180 cm

Smärre slitage, smärre avskav på stomme

749715

2020-03-20