Satsbord mahogny mässing
Vollendet
2020-03-20
749721
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SATSBORD, 1900-talets andra hälft, mahogny, kanter i mässing, fotavslut i mässing, största bordets höjd ca 53, 60x40 cm
Smärre slitage / repor, avslag förekommer