Parti silver 4 dlr bl.a. GAB

Parti silver 4 dlr bl.a. GAB
Parti silver 4 dlr bl.a. GAB
Parti silver 4 dlr bl.a. GAB
Parti silver 4 dlr bl.a. GAB
Parti silver 4 dlr bl.a. GAB
Parti silver 4 dlr bl.a. GAB
Parti silver 4 dlr bl.a. GAB
Parti silver 4 dlr bl.a. GAB

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARTI SILVER, 4 dlr, bestående av: 1 gräddkanna, GAB, Stockholm 1962 (höjd ca 6 cm, vikt ca 57 g), 1 sockerskål, GAB, Stockholm 1963 (höjd ca 8 cm, ca 56 g), 1 par saltkar med 2 skedar merdföljer, nysilver, inlägg i blå glasmassa, genombruten dekor

Obetydligt slitage, mindre repor

749724

2020-03-21