Satsbord samtida cirkulär form

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, samtida, cirkulär form, fanerade i valnöt, ihopsatta, högsta bordets höjd ca 48, diameter 67 cm

Slitage, fuktmärke på största bordet, faneravslag på mittenbordet, stötmärken på ben, översta största bordet med spricka i fogen som håller ihop borden

749726

2020-03-20