Spegel empire 1800-talets början

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-talet början, förgylld och bronserad, upptill krönt med solfjäder, ca 112x49 cm

Slitage, renoverad, smärre sprickor.

749730

2020-03-16