Inge Schiöler litografi

Inge Schiöler litografi
Inge Schiöler litografi

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): (2) Motiv från skärgården, signerade samt numrerade 11/70 och 15/160, ca 53x63 cm

749733

2020-03-19