Pallar
Closed
2020-03-16
749752
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, 1800-talets mitt, betsat lövträ, svarva dekor, blått tyg, hopfällbara, höjd 42, längd ca 53 cm
Slitage, fläckar