Sven X:et Erixson

Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Fjäril, signerad X:et, 101/300, färglitografi, från SAK:s konstutställning 15x19,5 cm

749754

2020-03-17