Bonnard Verve V 1947

Bonnard Verve V 1947
Bonnard Verve V 1947
Bonnard Verve V 1947
Bonnard Verve V 1947

Klubbat för:

3 600 SEK

1 000 SEK

BONNARD. Verve. Vol. V. Nos 17-18. Couleur de Bonnard. Paris (Editions de la revue Verve) 1947. Folio. 1 originalfärglitografi, färg- och andra illustrationer.

Omslaget nött och med skador, sprickor i falsar

749785

2020-03-20