Fåtölj svart skinnklädsel
2020-03-16
749812
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-tal, möjligen IKEA, svart skinnklädsel, stårörsben, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage