Fåtölj svart skinnklädsel

Fåtölj svart skinnklädsel
Fåtölj svart skinnklädsel
Fåtölj svart skinnklädsel
Fåtölj svart skinnklädsel
Fåtölj svart skinnklädsel
Fåtölj svart skinnklädsel
Fåtölj svart skinnklädsel
Fåtölj svart skinnklädsel
Fåtölj svart skinnklädsel
Fåtölj svart skinnklädsel

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-tal, möjligen IKEA, svart skinnklädsel, stårörsben, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

749812

2020-03-16