Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, väggskulpturer i glas, monterade på massonitskiva, 7 st, osignerade, mått ca 170x180 cm 7 st, , vardera skulptur ca 50x32 varav en med diamater 45 cm
Bruksslitage
749819
2020-03-19