Oidentifierad konstnär väggskulpturer i glas

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, väggskulpturer i glas, monterade på massonitskiva, 7 st, osignerade, mått ca 170x180 cm 7 st, , vardera skulptur ca 50x32 varav en med diamater 45 cm

Bruksslitage

749819

2020-03-19