Stringhyllor

Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, teakfanér, 4 + 2 svartlackerade gavlar,1 vitrinskåp, 2 skåp, 4 hyllplan, hyllplanen och skåpens längd 80 cm, gavelhöjd 100 cm resp. 52 cm

Bruksslitage, repor, gavlar med slitage, skjutdörr i glas med 1 nagg

749877

2020-03-18