Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, låda och luckor, buckig front, fanér i mahogny, nycklar finns, höjd ca 94 samt 154 x 53 cm
Slitage
749886
2020-03-19