Soffa Karl Johan

Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Karl Johan, 1800-talets början, fanérad med björk, uppsvängd rygg, utsvängda ben, skuren dekor, längd 130, djup 67, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, kraftig slitage på tyget, senare ryggdel

749909

2020-03-18