Sybord Karl Johan
2020-03-18
749911
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SYBORD, Karl Johan, mahognyfanérad, fackinredning, knoppar i ben, nyckelskylt i mässing, 59x43, höjd 74 cm
Märken, lagningar, fanérskador, smärre skador på knoppar