Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SYBORD, Karl Johan, mahognyfanérad, fackinredning, knoppar i ben, nyckelskylt i mässing, 59x43, höjd 74 cm
Zustandsbeschreibung
Märken, lagningar, fanérskador, smärre skador på knoppar
749911
2020-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner