Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALICE NORDIN (1871-1948): Viking, signerad Alice Nordin, brons, gjutarstämpel Herman Bergman, tillverkad inför Söderberg & Haaks 50-årsjubileum 1916, höjd ca 17cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
749914
2020-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner