Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, sannolikt Sverige, blålackad, fattning i teak, justérbar ljuskälla, höjd ca 139 cm
Kraftigt bruksslitage, färgbortfall, elbyte nödvändigt
749926
2020-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här