Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, sannolikt Sverige, blålackad, fattning i teak, justérbar ljuskälla, höjd ca 139 cm

Kraftigt bruksslitage, färgbortfall, elbyte nödvändigt

749926

2020-03-18