Nils Björkqvist oljemålning

Nils Björkqvist oljemålning
Nils Björkqvist oljemålning
Nils Björkqvist oljemålning
Nils Björkqvist oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS BJÖRKQVIST (1900-1991): skogslandskap, olja på duk, signerad och numrerad 1953, 45 x 58 cm.

749936

2020-03-25