Bålskål England 1700-tal

Bålskål England 1700-tal
Bålskål England 1700-tal
Bålskål England 1700-tal
Bålskål England 1700-tal
Bålskål England 1700-tal
Bålskål England 1700-tal
Bålskål England 1700-tal
Bålskål England 1700-tal
Bålskål England 1700-tal
Bålskål England 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅLSKÅL, England, senare delen av 1700-talet, tennglasyr, blå dekor, höjd ca 11 cm diameter 25 cm

Lagad, flertalet kantnagg

749950

2020-03-18