Hertha Bengtsson Blå eld

Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld
Hertha Bengtsson Blå eld

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERTHA BENGTSSON, Blå eld, tekoppar med fat, 8 st Rörstrand, 1950/60-tal,

3 extra far medföljer, smärre krackelyr

749955

2020-03-18