Stolar 6 st Farstrp Danmark 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

STOLAR, 6 st, Farstrup Danmark, 1900-talets mitt, svängd ryggbricka, teak och bok, fast stoppad sits i svart konstläder, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

749968

2020-03-18