Konsolbord Karl Johan

Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan
Konsolbord Karl Johan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, Karl Johan, björkfanérad, toppskiva i vit marmor, skurna detaljer, 78x47, höjd ca 81 cm

Skador och nagg på marmorskiva, underrede med fanérskador, förstärkningar, renovering

749974

2020-03-18