Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
ROBERT BENSON (född 1939): "Bag, Sweets and Shoes", signerad R. Benson och numrerad, färglitografi, ca 32,5x25cm
Ej examinerad ur ram
749987
2020-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här