Robert Benson färglitografi

Robert Benson färglitografi
Robert Benson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

ROBERT BENSON (född 1939): "Bag, Sweets and Shoes", signerad R. Benson och numrerad, färglitografi, ca 32,5x25cm

Ej examinerad ur ram

749987

2020-03-21