Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, ek, genombruten ryggbricka med skuren dekor av St. Göran och draken resp. segelbåt, lös dunfylld plymå, bredd 60, sitthöjd 57 cm

Bruksslitage, repor, märken, plymå med fläckar

749994

2020-03-18