Karmstolar
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, ek, genombruten ryggbricka med skuren dekor av St. Göran och draken resp. segelbåt, lös dunfylld plymå, bredd 60, sitthöjd 57 cm
Bruksslitage, repor, märken, plymå med fläckar
749994
2020-03-18