Cartier Tank damarmbandsur

Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur
Cartier Tank damarmbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

CARTIER, damur, Must de Cartier Tank, sterlingsilver, 1980-tal, manuell, mineralglas, krona med cabochonslipad spinell, boettnr. 3 116605, läderarmband med stålspänne (ej orignal), 20x28 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med krackeleringar, bruksslitage

750006

2020-03-18