Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUNILLA ALLARD, soffa, "Sahara", armlän i valnöt, stomme i förkromad stål, vit skinnklädsel, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, smärre repor samt fläckar
750008
2020-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här