Bordslampor 1 par Italien

Bordslampor 1 par Italien
Bordslampor 1 par Italien
Bordslampor 1 par Italien
Bordslampor 1 par Italien
Bordslampor 1 par Italien
Bordslampor 1 par Italien
Bordslampor 1 par Italien
Bordslampor 1 par Italien
Bordslampor 1 par Italien
Bordslampor 1 par Italien

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Italien, glaserad keramik, textilskärmar, höjd (stomme) 56 cm

Skärmar med fläckar, smärre glasyrnagg

750011

2020-03-18