Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERTHA BENGTSSON, "Koka Blå", 37 dlr, servisdelar, bestående av: 12 mattallrikar, 10 djupa, 12 assietter, kaffekanna, tillbringare, såsskål med lock
Bruksslitage, repor
750017
2020-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här