Sekretär 1700-tal
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanerad med flertalet träsalg bl.a. ek och valnöt, beslag i förgylld brons, 4 lådor, inredning med små lådor, höjd 100, 106,5x54 cm, nyckel finns
Lagningar, slitage, renoverad/kompletterad
750020
2020-03-18