Sekretär 1700-tal

Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanerad med flertalet träsalg bl.a. ek och valnöt, beslag i förgylld brons, 4 lådor, inredning med små lådor, höjd 100, 106,5x54 cm, nyckel finns

Lagningar, slitage, renoverad/kompletterad

750020

2020-03-18