Snedklaffssekretär i gustaviansk stil
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mahognyfanér, beslag och detaljer i mässing, inredd med 7 lådor, låda i sarg, höjd ca 102, 90x46 cm
Slitage, smärre märken och fläckar, taperester, fanéravslag
750034
2020-03-22