Snedklaffssekretär i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mahognyfanér, beslag och detaljer i mässing, inredd med 7 lådor, låda i sarg, höjd ca 102, 90x46 cm

Slitage, smärre märken och fläckar, taperester, fanéravslag

750034

2020-03-22