Collier odlade pärlor

Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor
Collier odlade pärlor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COLLIER, odlade pärlor, delvis doserade, några med silverlås, flertalet ej genomgånga trasiga halsband samt ett med pärlimitationer medföljer

Pärlor med skador och slitage

750041

2020-03-27