Thure Lindh oljemålning

Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning
Thure Lindh oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THURE LINDH (1913-1976): Kustbild med fiskare, signerad Thure Lindh, olja på duk, 73x104 cm

Något gulnad

750050

2020-03-16