Fåtölj i skinn

Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, stomme i betsad trä, klädsel i brunt skinn, djuphäftad rygg, lösa plymåer, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor, märken

750059

2020-03-22