Matsalsgrupp rokokostil
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, gulmålade, 7 delar, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor samt 6 stolar, bordets höjd ca 76, 108x163, iläggsskivorna 37 cm vardera, stolarnas sitthöjd 45 cm
Bruksslitage
750074
2020-03-20