Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

3 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, gulmålade, 7 delar, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor samt 6 stolar, bordets höjd ca 76, 108x163, iläggsskivorna 37 cm vardera, stolarnas sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

750074

2020-03-20